mar 10, 2023
647

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia APRA

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia APRA

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma dołączyła do APRA Europe - globalnego stowarzyszenia reprezentującego interesy firm zajmujących się recyklingiem i regeneracją części samochodowych w Europie. Jest to przełomowe wydarzenie dla naszej firmy, ponieważ jesteśmy teraz częścią szerokiej sieci firm działających w tej branży.

Dołączenie do APRA Europe zapewni nam szereg korzyści, w tym dostęp do ekskluzywnych informacji, programów edukacyjnych, sieci kontaktów i wsparcia biznesowego. Będziemy mieli możliwość wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk z innymi firmami działającymi w tej dziedzinie.

Ponadto będziemy mogli uczestniczyć w różnych wydarzeniach organizowanych przez APRA Europe, takich jak wystawy, konferencje i seminaria. Dzięki temu będziemy mogli być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwojem technologicznym w branży.

Jesteśmy przekonani, że dołączenie do APRA Europe pomoże nam poprawić jakość naszej pracy i umocnić naszą pozycję na rynku. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z innymi firmami i otrzymanie wsparcia od APRA Europe w dalszym rozwoju naszej działalności.

COMMENTS

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie do publikacji)
* komentarze: